AVUSTRALYA’DA YAZ OKULLARI

Avustralya yaz okulları sizlere aksiyon ve macera dolu bir yaz okulu deneyimi garantiliyor. Deneyimli öğretmenlerimiz ve tüm dünyadan gelen sınıf arkadaşlarınızla İngilizce’nizi iyice geliştirecek ve bunu yaparken de bu ülkenin sizlere sunduğu harika plajları, doğal güzellikleri ve eğlence fırsatlarını kaçırmayacaksınız. Avustralya yaz okulları ile unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlıyoruz.

Sydney Yaz Okulu

Sydney yaz okulları ile Avustralya’nın en büyük ve kozmopolit şehrinden beklenmeyeni bekleyebilirsiniz. Şehrin eklektik yapısı, düzenlenen festivaller, konserler ve kültürel olaylarla ortaya çıkıyor ve tüm yaz boyunca devam ediyor. Sydney yaz okulları ile yaz tatilinizi değerlendirmek ve bu alandaki en iyi okulda İngilizce’nizi pratik etmek için çok geç kalmadınız.

Avustralya’da Yaz Okulu

YAŞ ARALIĞI: 8-15 yaş

EĞİTİM TARİHLERİ: 21 Mart – 27 Mart & 25 Temmuz-7 Ağustos (1-2 hafta)

ŞEHİR & MERKEZ ÖZELLİKLERİ: Okul, Kaplan’ın yıl boyu hizmet veren Cairns merkezinde eğitim verir ve bu merkez ana alış veriş merkezlerine yakın olup şehir merkezinde yer almaktadır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ: Öğrenciler, titizlikle seçilmiş aile yanı konaklamada tek kişilik odalarda konaklarlar. Her gün okula ve okuldan ücretsiz servis olanağı sunulur. Aileler öğrencilerin her öğünlerini hazırlarlar.

GENEL BİLGİLER VE GEZİLER: Her hafta 4 veya5 farklı aktivite ve 2 haftada 1 tam gün gezi düzenlenmektedir. Aktivite ve geziler dâhilinde yürüyüşler, plaj gezileri, DVD öğleden sonra etkinlikleri, hazine avı, spor etkinlikleri, alış veriş ve yerel okullara düzenlenen kültürel değişim etkinlikleri yer almaktadır.

·         Tropik bir şehir olan Cairns küçükler için yaz okulu

·         Yağmur ormanları ve ışıltılı mercan denizinin büyüleyici manzarası

·         İnanılmaz alışveriş imkânları ve huzurlu plajlarıyla, modern ve gelişmiş yaz için mükemmel bir şehir

·         Dinamik yaşam tarzına uygun mükemmel bir tropik iklim

·         8-15 yaş arası çocuklar için İngilizce yaz kursları

İngilizce Yaz Okulu Ücretine Dâhil Olanlar

·         Haftada 15 saat İngilizce dil eğitimi

·         Uluslararası sınıflar

·         Her sınıfta en fazla 15 öğrenci

·         Tam pansiyon aile yanı konaklama

·         Bütün bir yaz gezilerin de dâhil olduğu aktivite programı

·         Kursa katılım sertifikası

·         Öğrenim materyalleri

·         Öğrenci dosyası ve belgeleri

·         24-saat acil yardım hattı

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN OLANAKLAR: Sağlık sigortası, kurye ücreti, kalınacak her gece ekstra ücreti, vize ve pasaport işlemlerine ait ücretler, gidiş dönüş uçak bileti ve yurt dışı çıkış harcı.

AVUSTURYA'DA YAZ OKULLARI
MALTA'DA YAZ OKULLARI
Author Info

zafer

Yorum Yapılmamış

Bu Yazıya Yorum Yapın