MALTA’DA YAZ OKULLARI

MALTA YAZ OKULLARI

Yaz tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilmek ve aynı zamanda yabancı dil becerilerinizi de geliştirmek mi istiyorsunuz? O halde yurtdışı yaz okulları sizin için en güzel opsiyon olacak. En kaliteli dil eğitim kurslarıyla, macera dolu, eğitici ve eğlendirici aktiviteleri birleştirerek, sizin için en ideal tatili yaz okulu deneyimiyle birleştirdik. Tek yapmanız gereken, size sunduğumuz ülke ve şehirlere göz atmak ve kendi şartlarınız için en uygun olan yaz okulunu bulmak. Yardım için bize danışın.

Malta yaz okulları hayallerinizi süsleyen bir okulu ve tatili sizlere sunuyor. Yaz aylarını değerlendirmek için en iyi yöntem ne olabilir? Bir yandan İngilizce pratiği yaparak diğer yandan güneş, deniz ve kum üçlüsüyle sıcak havanın tadını çıkarmayı istemez miydiniz? Arkadaşlarınızla beraber okul çıkışı yapacağınız su sporları, yat turları ve görülmesi gereken tarihi yapılarıyla Malta yaz okulları tam istediğiniz gibi bir tatil olacak.

Malta Yaz Okulları

Malta’da yaz okuluna giderek Akdeniz’in bu rahatlatıcı adasının tadını çıkarırken İngilizce öğrenin. Malta yalnızca güzel sahilleri ve nefes kesici manzalara değil aynı zamanda tarih öncesi tapınak ve eserlere de sahiplik ediyor. Malta adasında yıl boyunca çeşitli festivaller yapılıyor. Bunun yanı sıra alışveriş için birçok mağaza da mevcut. Su sporları oldukça popüler özellikle de su topu. Futbol, plaj voleybolu ve rugby gibi birçok oyuna katılabilir ya da izleyici olabilirsiniz. Malta yaz okullarında yapılacak birçok aktivite mevcut, böyle bir ortamda İngilizce öğrenmemek imkansız!

Bu Yaz Malta’da İngilizce Öğrenin

İngilizce Malta’nın resmi dili, o nedenle Malta yaz okulu İngilizce öğrenmek ve pratik yapmak için ideal bir ülke. Sıcak iklimi, sayısız plajı ve her yıl artan turist sayısı ile büyüyen ekomisi ile Malta tatili İngilizce eğitimi ile birleştirmek isteyenler için en doğru seçimlerden biri olacaktır. Dünyanın birçok ülkesinden insanlar tanırken, İngilizce konuşmanın o kadar da zor olmadığını fark edeceksiniz. Tüm yıl İngilizce ile mücadele ettiyseniz, hemen şimdi Malta İngilizce yaz okullarına gelin ve İngilizce öğrenmenin ne kadar eğlenceli olabileceğini kendiniz görün! Uygun fiyatlarla Malta yaz okullarına katılmak için zaman kaybetmeyin.

 

ESE YAZ OKULLARI

ESE 1996 yılında Malta’da kurulmuştur.

ESE Malta Yaz Okulu her zaman kalite odaklı olmuştur ve öğretmenleri profesyonel ve güleryüzlü olup, öğrencinin ihtiyaçlarına göre ders programları yaparlar..

ESE Malta Yaz Okulu’na Japonya, İspanya, Almanya, Fransa, Avusturya,  İtalya ve Rusya, Çin, Kanada, İngiltere ve Türkiye’den birçok öğrenci katılmaktadır.

Malta’da İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için ESE Malta Yaz Okulu 8-11 Yaş İngilizce kursları idealdir. ESE Malta Yaz Okulu 8-11 yaş programları İngilizce dil eğitimi eğlence dolu aktivitelerle birlikte 2 hafta devam etmektedir.

ESE Malta Yaz Okulu öğrencilerinin 8-11 / 12-15 Yaş Genç College Camp Konaklama, 13-17 Yaş Junior Club Otel Konaklama, 13-18 Yaş Aile Yanı Konaklama seçenekleri vardır.

Sprachcaffe yaz okulları

Malta’da İngilizce Yaz Kampı Avantajları:

 • Güzel kumsallar, güneş ve gerçek bir tatil atmosferi
 • Adada İngilizce
 • St. Julian’s & St. Paul’s Bay’de İngilizce kursları
Eğer okuldaki İngilizce dersleriniz yeterince heyecan verici ve etkili değilse, Malta’da İngilizce kampı sizin için ideal bir seçimdir. İngilizce, eğitim, staj ve iş yaşamında en önemli dillerden birisidir ve bu nedenle gençler için İngilizce kurslar oldukça popülerdir. Malta’da İngilizce yaz kampı, İngilizcesini geliştirmek isteyenler için etkili ve heyecan verici bir yoldur.

Gençler için İngilizce programı ile İngilizce konuşulan Malta gibi ülkelerden birinde, unutulmaz bir tatil yapabilir ve İngilizce öğrenebilirsiniz. Malta eski İngiliz kolonisidir ve İngilizce heryerdedir. Akdenizde’ki lokasyonu ile bu ada güzel kumsallar, güneş ve gerçek bir tatil sunar. Böyle bir ortamda İngilizce öğrenmek neredeyse çaba gerektirmez. Malta’da yaz kampı gerçekten harika bir deneyimdir.

St Julians

St Julians’ta Gençler için İngilizce Kampı Avantajları:

 • 14-21 yaş arası gençler için
 • Malta’nın doğu kıyılarında, harika bir konum
 • Bir çok alışveriş olanağı
 • Paceville’de hareketli yaşam

Yaşadığınız yerdeki kötü iklimden kaçmak için Malta, St. Julians’daki okulumuzda dil eğitimi alın. Çünkü İngilizce öğrenmek için buradan daha iyi bir yer bulamazsınız. Burada Akdeniz yeteneği, birinci resmi dil olarak İngilizce’nin yanı sıra muhteşem bir iklim, güneş ve etrafınızı çevreleyen denizi bulacaksınız. Malta, dünyanın her tarafından öğrencilerin İngilizce dil eğitimi için seçtikleri bir destinasyondur. Hoş Akdeniz ikliminde İngilizce öğrenebileceğiniz başka bir yer yoktur. Ada aynı zamanda çok çeşitli, boş zaman aktiviteleri sunmaktadır.

Dil okulumuzun bulunduğu güzel kasaba St Julians, adanın doğu sahilindedir. Bir zamanlar balıkçı kasabası olan St Julians, günümüzde otantik ve rahat bir ortamda İngilizce eğitim alabileceğiniz bir yer haline gelmiştir. Bundan dolayı Malta’da İngilizce eğitim alın!

Gün içersinde bir çok küçük mağazayı keşfedebilir ya da popüler alışveriş merkezine gidebilirsiniz. Akşamları şehir, gençler için bir buluşma noktası haline gelmektedir ve siz de hareketli Paceville’de arkadaşlarınızla buluşarak, hoşça vakit geçirebilirsiniz. Harika iklimi sayesinde burada çok sayıda aktiviteye katılma olanağınız olacaktır. St. Julians’ın yabancılar ve Maltalılar için neden popüler bir tatil merkezi olduğunu anlamak zor değil!

St. Paul

St. Paul’s Bay’de Gençler için İngilizce Kamp

Güzel Kumsallar ve Uluslararası Öğrenciler St. Paul’s Bay’de İngilizce Kampın Avantajları:

 • 13-21 yaş için
 • Adanın kuzeyinde Buggiba’da dersler
 • Güzel, kayalık plato ve harika kumsallar
 • Gençler için harika bir tatil merkezi

Malta, güneşin hiç batmadığı adadır. Avrupa’nın güney ucundaki küçük adalar topluluğu, Kuzey Afrika ile Sicilya arasında kalmaktadır ve yıl boyu süren iyi hava koşulları burayı İngilizce kamp için ideal bir yer haline getirmiştir.

Bir kafe’de, elinizde kahfeniz oturup Malta Kültürü’nü deneyimlemekten daha hoş ne olabilir? Kelime öğrenmek bile Malta’da çok eğlencelidir çünkü örneğin kumsalda güneşlenirken, terasta manzarayı seyrederken, palmiye ağaçlarının altında dinlenirken ya da yüzme havuzumuzun kenarında, şezlongunuzda güneşlenirken bile kelime öğrenebilirsiniz.

İngilizce kurslarımız, St. Paul’s Bay’in küçük, güzel bir bölümü olan Buggiba’da verilmektedir. Adanın kuzeyindeki bu popüler kasabanın sunacağı çok şey vardır ve başkent Valetta’dan da 10 km uzaklıktadır. Bu bölge, güzel kayalık alanlar ve harika kumsallarla ünlüdür. St. Paul’s Bay, son yıllarda Maltalılar ve yabancılar için popüler bir tatil lokasyonu haline gelmiştir ve bu da genç öğrenciler için oldukça hoş bir atmosfer yaratır.

 

Malta’da, İngilizce kampında bir çok eğlenceli kurstan birini seçebilirsiniz. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar standart ve yoğun kurslar sunuyoruz.Malta St Julians ve St Paul’s Bay’deki okullarımızda ayrıca farklı, eğlenceli geziler ve aktiviteler de sunmaktayız. Malta Sprachcaffe İngilizce kampında İngilizcenizi geliştrirken gezi ve aktivitelerimizin de keyfini çıkarın.

Neden Malta’da İngilizce Yaz Kampı?

Malta’da gençler için kamplarımızda sadece İngilizce öğrenmezsiniz, aynı zamanda bu harika ülkeyi tanıma fırsatı da bulursunuz. Malta’daki dil kursunuz süresince Maltalıların geleneklerini, festival ve eşsiz mutfağını da tanama fırsatı bulursunuz. Malta’da gençler için kampımızın farklılığını keşfedin ve Akdeniz’deki bu adanın kumsallarının tadını çıkarın!

AVUSTRALYA'DA YAZ OKULLARI
YURTDIŞINDA STAJ
Author Info

zafer

Yorum Yapılmamış

Bu Yazıya Yorum Yapın