venezuela dil okulları

VENEZUELA’DA DİL OKULLARI

Venezuela da İspanyolca

İspanyolların Güney Amerika’daki ilk yerleşim yerlerinden biri Venezuela’dır. Karayip Deniz ve Kuzey Atlas Okyanusu kıyılarında yer alan Venezuela’nın başkenti Caracas’dır. Nüfusu yaklaşık 30 milyon olan Venezuela’da yoğun olarak petrol ürünlerine dayalı bir ekonomi bulunmaktadır. Sıcak bir havaya sahip olan Venezuela’da tropikal iklim görülmektedir. İspanyolca dil eğitimi almak için Venezuela’yı dört mevsim ziyaret edebilirsiniz.

İspanyolca dil okulları için pek çok şehir seçeneği olan Venezuela’da en fazla tercih edilen sömürge mimarisinin de etkisini taşıyan turizm ve eğitim merkezi olan Merida kentidir.

 • Venezuela İspanyolca Dil Okulları

  Latin Amerika’da İspanyolca dil eğitimi için popüler seçeneklerden biri de Venezuela’dır. Venezuela üniversitelerinin bulunması nedeniyle eğitim merkezi olarak adlandırılan Merida İspanyolca dil eğitimleri için de en çok tercih edilen şehirlerdendir.

  Venezuela’da İspanyolca dil eğitimini geniş ve konforlu sınıflarda görsel ve işitsel ders materyalleri ile sunan dil okullarında alabilirsiniz.

 • Venezuela İspanyolca dil okullarında eğitim

  Venezuela’da İspanyolca dil eğitiminizi haftada 20 dersten oluşan yoğun kurslarla ya da özel İspanyolca dersleriyle alabilirsiniz. Venezuela dil okullarında İspanyolca eğitim programları, genel İspanyolca ve bire bir İspanyolca kursları olmak üzere iki çeşittir. Genel İspanyolca kurslarını öğrenciler isteklerine göre yarı yoğun, yoğun ve süper yoğun olmak üzere farklı çeşitlerle alabilirler.

  Venezuela dil okullarında genel olarak 1 ders süresi 55 dakikadır. İspanyolca dil eğitimi için Venezuela dil okullarında en kısa kayıt süresi 1 haftadır. Haftada 10,20 ve 30 dersten oluşan eğitim programlarından size en uygun olanı Edufix danışmanlarımızın yardımlarıyla seçebilirsiniz.

 • Venezuela İspanyolca Dil Okulları – Genel İspanyolca Kursu

  Genel İspanyolca kursları yarı yoğun, yoğun ve süper yoğun çeşitleriyle öğrencilerin istekleri doğrultusunda seçilebilecek eğitim programlarıdır. Haftada 20 dersten başlayan eğitim programının sınıf mevcutları 8 kişiliktir. Genel İspanyolca kursu kişisel, profesyonel ve akademik amaçlı İspanyolca eğitim seçeneklerini kapsamaktadır. Genel İspanyolca kurslarının eğitim içerikleri ve daha fazla bilgi edinmek için Edufix eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

 • Venezuela İspanyolca Dil Okulları – Bire Bir İspanyolca Kursu

  Bire bir İspanyolca kursu bireysel hedefleri doğrultusunda belli bir alanda profesyonel İspanyolca eğitim almak isteyenlere göre tasarlanmış bir kurstur. Katılımcılarının bireysel yetenek ve ihtiyaçlarına göre programın hazırlandığı bire bir İspanyolca kurslarında öğrenciler İspanyolcayı geniş bir alanda kullanabilecek beceriye sahip olmaktadır. Venezuela dil okullarında birebir kursuna katılım için en az 16 yaş sınırı bulunmaktadır. Bire bir İspanyolca kursları hakkında bilgi almak için Edufix danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

 • Merida İspanyolca Dil Okulları

  Merida şehri Venezuela’nın turizm ve eğitim merkezi olarak adlandırılmaktadır. Venezuela’nın yükseköğretim kurumları Merida’da bulunduğu için eğitim ve sömürge dönemindeki mimariyi hala taşıyor olması nedeniyle de turizm merkezidir. Yükseköğretim kurumlarının yanı sıra Merida şehrinde İspanyolca dil eğitimi alabileceğiniz birçok dil okulu seçeneği de bulunmaktadır.

  Merida dil okullarında genel İspanyolca derslerinin yanında çeşitli alanlardaki kurslarla İspanyolca kültürü üzerine eğitimler de verilmektedir. Dünyanın en yüksek ve uzun teleferiğine sahip Merida’da şehir içi ulaşımda yaygın olarak otobüsler kullanılmaktadır.

 • Venezuela İspanyolca Dil Okullarında Konaklama

  Venezuela dil okulları İspanyolca dil eğitimi almak isteyen uluslararası öğrencilerine konaklama hizmeti de sunmaktadır. Konaklama hizmetinden faydalanmak isteyenler öğrenci yurtlarında kalabilirler. Öğrenciler oda- kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon seçenekleri ile konaklayabileceği gibi sadece oda seçeneğinden de faydalanabilirler. Öğrenci yurtlarında odalarda tek kişilik yataklar, komodin, gardırop ve çalışma masası bulunmaktadır.

 • Venezeula Vizesi

  Venezuela Türk vatandaşlarından 90 güne kadar seyahatleri için vize istememektedir. Venezuela’da 90 güne kadar İspanyolca eğitimi almak isteyen bordo pasaport sahipleri vize almadan ülkeye seyahat edebilirler. Ülkeye dil okulu kabul mektubu, konaklama teyitleri ve dil okulu ödeme belgeleri ile kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Edufix eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

 • Venezuela’ya ulaşım

  Türkiye’den Venezuela’ya direkt uçuş olmamakla birlikte Avusturya, İngiltere ve İspanya üzerinden aktarmalı uçuşlarla ulaşabilirsiniz. Aktarma seçeneğinize göre farklılık göstermekle birlikte 16-20 saat arasında değişiklik göstermektedir. İsteyen öğrenciler Venezuela dil okullarından havalimanı karşılaması alabilirler. Havalimanından konaklayacağınız yere havalimanı karşılaması ile ulaşabilirsiniz. Venezuela’da hemen hemen her yere taksi ile uygun fiyatlarla gitmek mümkündür.

  .

 • Venezuela için seyahat sağlık sigortası

  Venezuela ziyaretlerinizde karşılaşacağınız sağlık ile ilgili konularda, seyahat sağlık sigortası sizin için faydalı olacaktır. Bu nedenle yapılmasını tavsiye ederiz. Seyahat sağlık sigorta poliçeleri hakkında detaylı bilgiyi Edufix eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

  COINED MERIDA İSPANYOLCA DİL OKULU

  Coined Merida İspanyolca dil okulu Venezuela’da tarihi şehir merkezi olan Merida şehrinde İspanyolca dil eğitimi vermektedir. Latin Amerika’da birçok ülkede eğitim veren Coined İspanyolca dil okulu Merida’da koloni döneminden kalma üç katlı restore edilmiş bir binada bulunmaktadır.

  Coined Merida İspanyolca dil okulu geniş ve modern sınıfları, görsel ve işitsel ders materyalleri, tam donanımlı mutfağı, terası ve balkonlarıyla öğrencilere İspanyolca dil eğitimi verirken aynı zamanda geniş ve rahat bir uluslararası atmosfer sunmaktadır.

  Şehrin tarihi mekanlarına ve Plaza Las Heroinas’da Teleferico (cable bar)’ya direkt gidişin sağlandığı güzergaha oldukça yakında bulunmaktadır. Merida’nın en önemli merkezi olan Teleferico sessiz bir hareketliliğe sahiptir ve çeşitli etkinlik ve festivallerin yapıldığı bir bölgedir. Coined Merida İspanyolca dil okulu, restoranlara, barlara, alışveriş merkezlerine, bankalara, müze, tiyatro ve sinemalarla çevrili hareketli ve canlı bir çevrede yer almaktadır. Coined Merida İspanyolca dil okulunda İspanyolca dersler haftada 20 dersten oluşan yoğun İspanyolca kursu ve özel İspanyolca dersleri verilmektedir.

  Merida, batı Venezuela’nın eğitim ve turizm merkezi konumundadır. And dağlarında yer alan şehir 1558’de kurulmuştur. Tropikal iklimin hakim olduğu Venezuela şehri olan Merida doğa aktiviteleri için çok uygun bir yapıya sahiptir. Dünyanın en yüksek ve uzun teleferiğinin bulunduğu şehir olan Merida’da ulaşımda yaygın olarak otobüs kullanılmaktadır. Dünyanın en büyük doğalgaz ve petrol rezervlerine sahip olan Venezuela yılın her ayında ziyaret edilebilmektedir. Yağmur ormanları ve biyolojik canlı çeşitliliğinin yoğun olduğu bir ülke şehri olan Merida’da, aralık ve nisan ayları arasında çeşitli aktivite ve festivaller düzenlenmektedir.

  Merida, alabalıklarla dolu nehirlerin, derin masmavi göllerin ve sadece yürüyerek ya da katırlarla ulaşılabilen dağ yamaçlarında kurulmuş küçük And köylerinin bulunduğu bir yöredir. İki dağ sırasının arasında düz bir tepede bulunan Merida şehri etkileyici görünümüyle yüksek ve uzun Teleferico’nun bulunduğu şehirdir.

  Merida ormanları ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşmaktadır. Bulutların neredeyse ormanların üzerine indiği muhteşem bir görüntü oluşturması bölgeyi doğal bir turistik mekan durumuna getirmektedir.

  Genel İspanyolca kursu

  Coined Merida İspanyolca dil okulu, yoğun, süper yoğun ve yarı yoğun kursları vermektedir. Coined Merida İspanyolca dil okulu kurslarında, haftada 20 dersten başlayan genel İspanyolca derslerinin yanında çeşitli alanlarda kurslarla İspanyol kültürü ve dili üzerine eğitimler verilmektedir.

  Yoğun İspanyolca kursu, Coined Merida İspanyolca dil okulu yoğun kursu dört temel dil becerisi öğeleri olan konuşma, okuma, dinleme ve yazmada öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Yoğun İspanyolca kursunda İspanyolca dilbilgisi öğrenme imkanına sahip olmaktadır. Coined Merida İspanyolca dil okulunda öğretmenler öğrencilerin derslere kolaylıkla adapte olabilmesi için sınıfta çeşitli telaffuz ve pratik egzersizleri yapmaktadırlar.

  Coined Merida İspanyolca dil okulu yoğun kursunda öğrencilerin günlük yaşamın farklı aşamalarında İspanyolca iletişim kurabilme becerileri kazanmaları amaçlanmaktadır. Yoğun İspanyolca kursu kişisel, profesyonel ve akademik amaçlı program seçeneklerini kapsamaktadır. Coined Merida İspanyolca dil okulu öğrencilerine kültürlerarası dersleri vererek etkili öğrenmenin kapılarını açmaktadır.

  Coined Merida İspanyolca dil okulunda öğrenciler kursları küçük gruplar halinde maksimum 8 öğrenci ile birlikte almaktadırlar. Coined yoğun İspanyolca kursu haftada 20 dersten oluşmaktadır. Ders süreleri 55 dakikadan oluşmaktadır. Coined Merida İspanyolca dil okulunda eğitim süresi en az 1 haftadan oluşmaktadır.

  Birebir İspanyolca kursu

  Coined İspanyolca dil okulu birebir İspanyolca kursu bireysel hedefleri doğrultusunda belli bir alanda profesyonel İspanyolca eğitim almak isteyenler için hazırlanmış ideal bir kurstur. Coined Merida İspanyolca dil okulu birebir kursuna katılan öğrenciler kurs boyunca geniş konu seçenekleri ile ilgi alanlarına uygun olanı seçebilmektedirler. Öğrencilerin bireysel yetenek ve ihtiyaçlarına göre programın hazırlandığı kursta öğrenciler İspanyolcayı geniş bir alanda kullanabilecek beceriye sahip olmaktadır.

  Birebir İspanyolca kursunda haftada 10, 20 veya 30 dersten oluşan programlardan biri seçilebilmektedir. Ders sürelerinin 55 dakika olduğu kursta eğitim süresi en az bir haftadan oluşmaktadır. Coined Merida İspanyolca dil okulu birebir kursuna katılım için en az 16 yaş sınırı getirilmiştir.

  Coined Merida İspanyolca dil okulunda konaklama

  Coined Merida İspanyolca dil okulunda sadece öğrenci yurdu konaklama imkanı sunulmaktadır. Öğrenci yurtları uluslararası öğrenci gruplarıyla aynı yerde konaklamak ve kültürlerarası deneyim sahibi olmak isteyenler için ideal bir konaklamadır. Coined Merida İspanyolca dil okulu öğrencileri öğrenci yurtlarında 4 veya daha fazla öğrenci ile aynı odada konaklamaktadır. Tek kişilik oda seçeneğinin de bulunduğu yurtlarda banyolar ortak kullanılmaktadır.

  Coined Merida İspanyolca dil okulu öğrencileri öğrenci yurtlarında kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon hizmet alabileceği gibi herhangi bir yemek hizmetinin olmadığı yurtlarda da konaklayabilmektedirler. Öğrenci yurtlarında pazar günleri yemek hizmeti verilmemektedir. Coined Merida İspanyolca dil okulu öğrencilerinin konakladığı öğrenci yurdunda tek kişilik yataklar, komodin, gardırop ve çalışma masası bulunmaktadır.

  Coined Merida İspanyolca dil okulu ulaşım

  Venezuella Merida’ya ülkemizden direkt uçuşla gitmek mümkün değil. Venezualla’ya gitmek isteyen öğrencilerimiz İspanya, Amsterdam ve Londra’dan aktarmalı seyahat edebilirler. Seyahat süresi, aktarma yaptığınız şehre ve bekleme süresine göre değişmekle beraber 16 – 20 saat arasında sürmektedir. Havalimanından konaklayacağınız yurdunuza havalimanı karşılaması ile ulaşabilirsiniz. Benzinin 40 litresinin ortalama 1 dolar olduğu ülkede hemen hemen her yere taksi ile ugun fiyatlarla gitmek mümkündür.

  Coined Merida İspanyolca dil okulu vize

  Venezuela Türk vatandaşlarından 90 güne kadar seyahatleri için vize talep etmemektedir. Venezuela’da 90 güne kadar İspanyolca eğitimi almak isteyen öğrenciler vize almadan ülkeye seyahat edebilirler. Coined Merida İspanyolca dil okulumuz ve Latin Amerika’da İspanyolca hakkında danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÇİN'DE DİL OKULLARI
URUGUAY'DA DİL OKULLARI
Author Info

zafer

Yorum Yapılmamış

Bu Yazıya Yorum Yapın