WORK AND TRAVEL KONAKLAMA

KONAKLAMA

 Programın bu aşamasında yurt dışından gelen diğer öğrencilerle ortak bir yaşam alanı paylaşabileceğiniz göz önünde bulundurmalıdır. Konaklama servisi genellikle işvereniniz tarafından belli bir ücret karşılığında sağlanmakta yahut yine işverenin referansı doğrultusunda motel ve otellerde uygun ücret karşılığında gerçekleştirilir.

 

İşvereninizin sunduğu bu konaklama opsiyonlarından faydalanmak istemeyip konaklamayı kendiniz ayarlamak isterseniz yararlı bilgiler kısmından ilgili bölümde ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

 

 

UNUTMAMANIZ GEREKENLER

  • Konaklama koşulları zaman zaman beklentilerinizin altına olabilir. Bu riski minimuma indirmek için konaklamanızın güvenli ve temel ihtiyaçlarınıza cevap veren ve diğer gençlerle etkileşim içerisinde bir arada kalacağınız bir yer olacağının bilincinde olmalı ve beklentilerinizi buna göre ayarlamalısınız
  • Konaklama birimleri eğer işveren tarafından temin edildiyse size nasıl teslim edildiyse aynı şekilde teslim alınmak istenir. Aksi taktirde verdiğiniz depozito ücretini geri alamayabilirsiniz. Yine işveren tarafından sağlanan birimlerin işten çıkma durumunda da boşaltılması gerekir.
  • İş yerleştirme formunuzdaki konaklama ile ilgili bilgileri iyice okuyun.
  • Konaklama adresiniz değişirse mutlaka SEVIS’e haber verin!
WORK AND TRAVEL YARARLI BİLGİLER
WORK AND TRAVEL ÇALIŞMA ALANLARI
Author Info

zafer

Yorum Yapılmamış

Bu Yazıya Yorum Yapın